ProFamily školka v Praze

Právě nedávno jsem hovořila se svou dobrou kamarádkou, která momentální shání pro své dítko dobrou školku v Praze. Zoufala si, že nemůže najít zařízení, kterému by se vůbec dalo říkat školka. Praha, na to jaké možnosti nabízí v různých oblastech, v této se domnívám, že značně pokulhává. Sehnat zde opravdu kvalitní mateřinku, není totiž vůbec jednoduché. Ale přece se to dá. Navrhla jsem jí totiž školku, do které chodil i můj dnes již osmiletý sny Kuba a jednalo se o ProFamily školku, která je pro děti spíše než školkou zábavním parkem plným zážitků a také druhým domovem. Jakub na ni dodnes v dobrém vzpomíná a tak kamarádka neváhala a zavolala, zda by mohla své dítě umístit sem a vyšlo to. Ani netušíte, jak si ji dnes pochvaluje.

Mateřské školky Praha je třeba vybírat racionálně

Mateřské školky Praha má a má jich opravdu požehnaně. Ovšem ne všem by se dalo říkat školka. Některá zařízení jsou velmi tristní a svěřit jim své dítě by bylo opravdu troufalé. Proto je třeba racionálně zvolit takovou mateřinku, která se bude líbit jak rodičům, tak i dětem. A přesně takovou je má oblíbená ProFamily školka. Moje kamarádka je nyní naprosto stejného názoru, její malý syn se stejně tak jako tehdy náš Kuba, vůbec netěší, od nových kamarádů zpátky domů a tak je to správně.

Školka, která nabízí řadu aktivit

Tato školka mne ihned fascinovala tím, jaké široké množství aktivit pro své svěřence chystá. Chodí totiž pravidelně s dětmi na statek, kde poznávají zvířátka a především oblíbené koně, chodí je do školky navštěvovat pejsek, který je učí respektu i lásce ke zvířatům, dále mohou jezdit k moři, učit se angličtinu s rodilým mluvčím, navštěvovat keramickou dílnu, hodiny flétny, různé sportovní aktivity a mnoho dalšího. Vaše dítě se tak ve školce opravdu může rozvíjet a třeba i nalézt svůj skrytý talent. Nebyla by škoda ho o toto všechno ochudit?

O autorovi

info@press-media.cz
Tiskové zprávy Vám vydá Press Media - info@press-media.cz

Přidej komentář jako první k "ProFamily školka v Praze"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*