Kde vytvářejí kvalitní projekty bungalovů?

Možností, jak bydlet, existuje spousta. Mít vlastním dům touží mnoho lidí, ovšem v představách, jak by měl vypadat, se už poněkud rozcházejí. Nicméně trendy dnešní doby velí jasně a k nejoblíbenějším patří přízemní menší domy typu bungalov, energeticky co nejméně náročné. Patrové velké vícegenerační domy jsou už téměř pasé a málokterá rodina pro ně bude mít dostatečné využití. O projekty bungalovů je proto velký zájem. Kde vám je vytvoří? Zkuste Prozi.cz, projekční kancelář s 15 lety zkušeností.

Projekty bungalovů

Projekty bungalovů

Projekty bungalovů přizpůsobené přáním zákazníků

Nemáte v bytě dostatek soukromí, ale o velký dům nestojíte? Řešením může být bungalov. Tento přízemní dům o menší či větší výměře bude vyhovovat jak mladým rodinám, tak starším lidem, kterým už děti odrostly. Projekty bungalovů se dají uzpůsobit vašim přáním a vy získáte bydlení snů. Kolik potřebujete místností a jak velkých? Je vaším snem terasa? Potřebujete dvě garáže, nebo vám postačí jedna? Zkušení projektanti zohlední vaše přání, porovnají s finančními možnostmi a výměrou pozemku, přičemž výsledkem bude projekt na míru.

Typové projekty s možnostmi úprav

Existují nejen individuální projekty bungalovů, které se od základu tvoří na přání, ale také typové projekty. Katalogy rodinných domů přinášejí řadu zajímavých řešení, která jsou praxí vyzkoušená a kvalitní. Z nich můžete vybírat a detaily pak poupravit podle vlastních přání. Lze učinit menší i větší změny, ty pak projektant do projektu zakomponuje, pokud budou reálné. Výsledkem bude typový, avšak zároveň i originální dům. Těšit se můžete na vizualizaci pro lepší představu výsledku. Kromě projektů a samotných staveb se kancelář Prozi zabývá i takovými technickými záležitostmi jako průzkum na pozemku nebo inženýrské sítě.

Chcete bungalov nízkoenergetický?

Projekty bungalovů na stránce Prozi.cz mohou posloužit klidně i jen jako inspirace pro vlastní projekt. V ukázkách najdete cihlové domy i dřevostavby. Prozi.cz se zabývá také projekty bungalovů nízkoenergetického standardu. To není jen tak, musí se splnit řada kritérií jako vzduchotěsnost, instalace tepelného čerpadla, správná orientace na světové strany a další.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Komentáře jsou zakázány