Reklamní dárky potěší vaše zákazníky

Spokojený a vracející se zákazník je snem každé společnosti. Úspěšné firmy při tom vědí, že pouze být vidět nestačí. O zákazníky je třeba pečovat a právě reklamní dárky jsou jednou možností, jak toho docílit.

Každá firma, která chce budovat dlouhodobé vztahy s klienty, si je vědoma síly reklamních dárků. I drobný předmět, pozornost, zdůrazní příjemci hodnotu vztahu, který se společností má. Pro výjimečné osobnosti by pak společnost měla mít připravené exkluzivní reklamní dárky.

 reklamní dárky

Reklamní dárky pro klienty

První věcí, kterou firma objednávající reklamní dárky řeší, je jejich cenová úroveň. Existují velmi levné reklamní dárky, například nálepky s logem společnosti. Firma však může zvážit i jiné alternativy zvláště s ohledem na sezónu. V létě jsou oblíbené sportovní potřeby, například pro cyklistiku, venkovní hry nebo jen tak na pláž. V zimě udělají klientům radost praktické sety obsahující čepici, šálu a rukavice.

Tyto reklamní dárky mají dvě výhody. Tou první je, že na ně společnost může nechat natisknout své logo, slogan či jiný vzkaz, čímž bude mít jistotu, že bude klientům stále na očích. Druhou výhodou je, že ve většině případů jsou reklamní dárky daňově uznatelným nákladem.

 reklamní dárky

 

Exkluzivní klienti si zaslouží výjimečné reklamní dárky

Důležití klienti jsou pro společnost úplně jiná liga. Výše zmíněné reklamní dárky jim zpravidla nic neříkají, potěší je úplně jiné věci. Právě pro takové klienty jsou skvělou volbou luxusní psací potřeby Parker a Waterman, exkluzivní deštníky či reklamní dárky vyrobené na míru.

Pečujte o své klienty, jejich přízeň se vám několikanásobně vyplatí. A pokud si nejste jisti jaké reklamní dárky zvolit, kontaktujte specialisty ze společnosti Propaq, kteří vám rádi poradí.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Český-magazín.cz

40plus.cz

Naše-domy.cz