Vystoupejte na nebe už za života

let

Jedná se opravdu o neopakovatelnou zkušenost, o zážitek, ze kterého se budete těšit po dlouhá léta. Vidět zemi z takové výšky, nechat se bezpečně a bezstarostně unášet větrem je téměř jako vložit svůj osud skutečně do rukou vyšší moci. Na hladký průběh celého podniku však dohlíží profesionálně vyškolený, zcela pozemský personál, který přesně ví, co a jak, a bezpečně Vás dopraví zpět na zem. Po přistání Vás samozřejmě odvezeme zpět na místo startu. V případě zájmu je možné domluvit dopravu z Prahy na místo konání i zpět do hlavního města.

Let balonem

Let balonem

Jde nám o to, aby bylo vše dle vašich přání

Naše firma se drží hesla náš zákazník náš pán. Chceme, aby u nás každý našel to, co chce a potřebuje a i vy si tak můžete být jistí tou nejvyšší kvalitou. Jestli se nás chcete na cokoli zeptat nebo vám něco není jasné, neváhejte a jednoduše nás kontaktujte. Všechno vám vysvětlíme a vy si tak budete jistí, že jsme tím partnerem, se kterým se nemusíte ničeho bát.

Nezapomenutelný let balónem

Pokud přemýšlíte o vhodném svatebním daru, dárku ke kulatým narozeninám, k výročí seznámení nebo svatby, pak let balónem je tím pravým zážitkem, který učaruje i těm nejnáročnějším. Ve výšce nad půvabnou českou krajinou se všechny starosti zdají být menší, vždyť nebe je nám v tu chvíli přímo na dosah. Bez hučení motorů můžete vychutnat výšku, po libosti se nadechnout chladivého vzduchu, od okolního ovzduší Vás nic nedělí. Uvidíte nejkrásnější lokality naší vlasti jako na dlani. Létáme nad Českým rájem, Posázavím, Karlštejnem i Kokořínem, výjimkou nejsou ani vzdušná putování nad hlavním městem.

O autorovi

info@press-media.cz
Tiskové zprávy Vám vydá Press Media - info@press-media.cz

Přidej komentář jako první k "Vystoupejte na nebe už za života"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*