Co dělat s poškozenými ALU disky?

alu disky

ALU disky dodají vašemu motocyklu i luxusnímu automobilu dokonalý vzhled. Díky své lehké konstrukci jsou velmi náchylné na poškození. Příčinou je často neopatrná jízda a žalostný stav našich silnic, kdy stačí najet na menší nerovnost a může dojít k poškození disku.

Alu disky

Alu disky

Nabízíme vám opravy disků za pomoci moderního číslicově řízeného stroje. Náš pneuservis se na opravy ALU disků specializuje od r. 2003.

Opravou ALU disků si ušetříte peníze

 

Máte na výběr drahou a náročnou výměnu všech disků nebo se obrátíte na specializovaný pneuservis, kde vám disky opraví, narovnají nebo zrenovují, což je mnohem levnější varianta. Problém je často sehnat ALU disky po jednotlivých kusech a pokud se rozhodnete pro jejich výměnu musíte zakoupit znovu celou sadu.

Často se stává, že kvůli nerovnostem na silnici či drobné nehodě musíte znovu investovat do opravy disků. Pomůžeme vám s narovnáním disků, svařením, s úpravou středových děr, ale také s kompletní renovací. K nejčastějším závadám patří odštípnutí, deformace či prasklina.

Máte na ALU disku prasklinu? Čeká vás následující: disk se pečlivě očistí, prasklina se musí řádně vybrousit a následně je na ni navařen kus nového materiálu tak, aby prasklinu zaplnil. Po té se disk zbrousí, natře základní barvou a přelakuje.

Toužíte po renovaci disků? Ani to není nemožné. Nabízíme vám leštění, lakování, broušení a pískování či opravu původního laku. Překryjeme škrábance a otrhané strany disku vybrousíme tak, aby získaly zpět svůj zrcadlový lesk. Tuto službu navíc mohou využít i ti, kterým stávající barva disků nevyhovuje a rádi by ji změnili. Můžete si vybrat novou barvu, se kterou budete spokojeni.

Nezapomeňte na prevenci

 

Některé poškození pouhým okem nezjistíte a tak je potřeba čas od času navštívit pneuservis a stav disků nechat odborně zkontrolovat. Některé škody mohou způsobit další problémy přímo na pneumatice, které se v jednom místě mohou prodřít.

O autorovi

info@press-media.cz
Tiskové zprávy Vám vydá Press Media - info@press-media.cz

Přidej komentář jako první k "Co dělat s poškozenými ALU disky?"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*