Vše o párty stanech

Co znamená slovo „párty“? Pochází z angličtiny a jedná se o sešlost mnoha lidí a to za jediným účelem: dobře se pobavit, najíst a napít, poslouchat příjemnou hudbu apod.  Trh nabízí nespočet druhů stanů – klasické párty stany, nůžkové stany, altány, turistické nebo rodinné stany.  Turistické a rodinné stany se povětšinou využívají pro přespávání, zatímco párty stany jsou ideální pro kulturní, sportovní, firemní, promo a jiné společenské akce. Tyto výrobky jsou určené pro pobyt v sedě nebo ve stoje. Ve stanech se lidé mohou krásně pohybovat, šířka stanů bývá od tří do deseti a více metrů.

sada-2-bocnich-sten-stilista-pro-zahradni-stan-3-x-3-m-champagne

Párty stany –  stylový přístřešek pro celodenní i vícedenní party

Zorganizovat akci ať už soukromou nebo firemní dá hodně práce a nechat si ji zkazit deštěm nebo žárem ze slunce nechce nikdo. Výrobci v tomto ohledu nabízejí takovou konstrukci, která je pevná, lehká a jednoduše se staví. Pro svou variabilitu jsou oblíbené menší klasické párty stany vhodné při pořádání malých firemních a rodinných sešlostí.  Je možné si stan pronajmout s celým cateringem. Ano, pokud se jedná o velkou jednorázovou akci jako je svatba, tak to můžeme jen doporučit. Ovšem scházíte-li se se svou rodinou a přáteli pravidelně, tak neváhejte s nákupem stanu.

Párty stany již v prodeji

Párty stany si můžete začít objednávat i v tomto zimním měsíci. Ceny jsou skvělé, ale pozor na kvalitu. Čím jsou ceny nižší, tím je nižší i kvalita. Výrobky musí držet stabilitu, důležité je vybrat ty s nepromokavým opláštěním. Tady se nevyplácí šetřit, a proto nakupujte jen tam, kde je ověřená kvalita, kde nabízejí párty stany vyrobené podle platných evropských norem a standardů – t-zboti.cz. Internetový obchod se již pyšní zlatým certifikátem Heureka, ověřeno zákazníky. Do dvou dnů máte svou objednávku doma!

Další zajímavé informace o párty stanech!

 

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz