TANTRA MASÁŽE PRAHA – SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Přečtěte si, co je tantra masáž, k čemu ji lze využít a jaké kurzy tantra masáže Praha poskytuje. Naučte se tento rituál provádět pod dohledem vyškolených masérů, nebo se vydejte do jednoho ze specializovaných studií a užijte si několik hodin relaxace.

Tantra masáž je sofistikovaný rituál, který vychází z principů tantrismu. Jedním z charakteristických znaků tohoto učení je to, že jeho stoupenci považují sexuální energii člověka za jednu z nejdůležitějších životních sil. Tantra masáž je vlastně práce s touto energií, spiritualitou a duší klienta. Více informací o tantra masážích a jejich účincích se dočtete v tomto článku, popřípadě zde.

TANTRA MASÁŽE PRAHA – POZNEJTE UVOLŇUJÍCÍ I TERAPEUTICKÉ ÚČINKY TANTRY

Každého jistě napadne, že jedním z hlavních cílů tantra masáží je fyzické a psychické uvolnění. Málokdo ale ví, že mohou mít i terapeutické účinky.

RELAXACE

Tantra masáž, stejně jako ostatní druhy masáží, pomáhá uvolnit ztuhlé svalstvo, čímž přináší fyzické uvolnění. Její výhodou je však také zklidnění mysli, které přetrvává po dlouhou dobu. Zároveň se po ní klienti cítí nabití energií a jsou schopni lépe prožívat příjemné pocity a pozitivní emoce, jako je například láska či radost. Budete-li tantra masáže podstupovat pravidelně, tyto blahodárné účinky se stanou trvalou součástí vašeho života.

  • Dýchání

K celkové relaxaci přispívají tantrické techniky dýchání, díky nimž se klient naučí přesouvat energii z jedné části těla do jiné. Jejich využití najdeme nejen při samotné masáži, ale i v běžném životě, jelikož člověku umožňují zbavit se nervozity a napětí a kontrolovat se během náročných situací.

TERAPIE

Tantra masáže mohou být využívány také jako forma terapie. Pomáhají například řešit různé erektilní dysfunkce či neschopnost dosáhnout vyvrcholení u žen. Rovněž pomáhají oživit sexuální život, čímž upevňují partnerský vztah.

Neměli bychom opominout ani jejich pozitovní účinky na ženy, které se v minulosti staly oběťmi násilí, sexuálního obtěžování či znásilnění. Tantra jim může pomoci znovu nalézt potěšení ze sexu. V případě obětí násilí je postup velmi pomalý. Nejprve je nutné najít takového terapeuta, ke kterému si budou schopny vybudovat důvěru. Tento proces může v některých případech trvat dlouho. Zpočátku se obvykle nepřistupuje ke klasické tantra masáži, ale začíná se rituály, při nichž jsou žena i terapeut oblečení. Postupně se poté přechází ke klasické formě.

Ženám, které jsou psychicky zraněné, a jež nejsou po daném traumatickém zážitku schopné žádných intimních aktivit, zkušený terapeut postupně umožňuje znovu objevit a otevřít jejich sexualitu. Je však nutné mít na paměti, že je k tomuto postupu nutno přistupovat s rozmyslem. Naprostým základem je perfektně vyškolený terapeut, kterému daná žena důvěřuje. V opačném případě by tantra masáž mohla napáchat mnohem více škody než užitku.

CHCETE SE NAUČIT, JAK SMYSLNÉ MASÁŽE PROVÁDĚT?

Pokud jste již tantra masáž vyzkoušeli na vlastní kůži a rádi byste se její techniky naučili, je možné se přihlásit na jeden z mnoha kurzů, které nabízejí specializovaná studia.

SKUPINOVÉ KURZY

Obvykle probíhají o víkendech a jsou rozděleny do několika seminářů. Je možné se účastnit pouze jednoho či dvou seminářů dle vašeho výběru.

INDIVIDUÁLNÍ KURZY

Dáváte-li přednost individuálnímu přístupu, vyberte si z široké nabídky lekcí pro jednotlivce/páry, jichž se zúčastníte ve vámi zvoleném termínu.

Kurzy jsou vedeny vyškolenými tantrickými maséry a masérkami, kteří vám vysvětlí vše, co je pro provádění tantra masáží nutné vědět. Jejich součástí jsou různé ukázky, teorie i praxe.

Přidej komentář jako první k "TANTRA MASÁŽE PRAHA – SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*