Projekty bungalovů

Bungalovy patří k nejoblíbenějším typům staveb. Jde o zpravidla pouze jednopodlažní stavby, které jsou velmi moderní a mají komfortní dispoziční řešení. Projekty bungalovů umožní umístění krbu, dispozici přizpůsobenou invalidním osobám, lze je propojit s velkou terasou.

Energeticky úsporné projekty bungalovů

Katalogové projekty bungalovů jsou energeticky úsporné a navíc mohou sloužit jako skvělý zdroj inspirace pro individuální návrh domu. Samotná výstavba bungalovu je velmi rychlá a vy tak můžete bydlet ve svém za pár měsíců.

Projekty bungalovů

Projekty bungalovů

Velkou výhodou je, pokud si zvolíte dřevostavby, které jsou kompletně na klíč. Vy nebudete mít tedy žádné starosti a do tří měsíců se můžete stěhovat do svého. Projekty bungalovů pro montované dřevostavby lze vybrat z bohaté nabídky. Tyto domy nejsou nijak náročné na provoz, navíc je dřevěná stavba ekologicky šetrnější k životnímu prostředí.

Projekty bungalovů a rodinných domů

Pokud si vybíráte projekty bungalovů a pozemek už máte, je potřeba zvážit, zda bude vybraný typ projektu vhodný právě pro tento váš pozemek. Důležitá je velikost pozemku a svažitost terénu. Náklady navíc přináší větší základová konstrukce. Vždy vybírejte kvalitní a podrobný projekt pro váš dům. Je také potřeba mít optimální volbu parametrů.

Projekty bungalovů

Projekty bungalovů

Moderní bungalov pořídíte již do dvou milionů korun. Nízkoenergetický dům vám navíc ušetří až 30% na nákladech za vytápění a energie. Dům by měl být reprezentativní, měl by zapadnout do rázu okolní krajiny. Pro rodiny s dětmi jsou oblíbené domy o velikosti 4+kk s garáží a se zahradou, případně s velkou terasou pro společně strávené chvíle. Zvolte si půdorys dle vašich představ, s optimálními pořizovacími náklady. Dům nekupujete každý den a je proto potřeba vybírat zodpovědně spolehlivého dodavatele, který používá kvalitní materiály a postupuje dle projektu.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Projekt domu | Press Express

Komentáře jsou zakázány