Hledám práci

Hledám práci je častá věta dlouhodobě nezaměstnaných nebo čerstvých absolventů středních i vysokých škol. S hledáním práce jim mohou pomoci nejen úřady práce, ale také personální agentury.

Hledám práci

Hledám práci, pomůže Žirafa.cz

Hledám práci za pomoci pracovní agentury

Pracovní agentura vám pomůže zprostředkovat zaměstnání nebo dlouhou brigádu. V případě, že hledám práci, mohu sledovat portál konkrétní pracovní agentury s aktuálními nabídkami práce. Spolehlivá pracovní agentura má povolení Úřadu práce ke zprostředkování zaměstnání a pojištění proti úpadku.

Poptávku po zaměstnání můžete na pracovních portálech umístit do sekce hledám práci. Zprostředkování práce personální agenturou má své výhody. Neplatíte nic předem. Naopak již po týdnu práce můžete získat první výplatu, vysoké platové ohodnocení a příspěvek na dopravu. Personální agentura má uzavřeno také pojištění odpovědnosti za škody.

Hledám práci nebo brigádu

Obraťte se na nejbližší agenturu a větu:“hledám práci“ už nemusíte nikdy více říkat. Personální agentury vám umožní nejen dlouhodobou či krátkodobou brigádu, ale také se můžete stát kmenovým zaměstnancem ve  společnosti, kam nastoupíte do zaměstnání.

S hledáním práce vám pomohou také úřady práce, ale někdy to trvá trochu déle. Na jedno pracovní místo připadá několik uchazečů. Je potřeba mít kvalitně zpracovaný životopis a často absolvovat několik konkurzů a pracovních pohovorů. Pokud nemůžete najít práci ve svém oboru, pak je možné absolvovat rekvalifikační kurzy, které uhradí za vás úřad práce. Získáte certifikát o absolvování rekvalifikace, kurzy jsou ukončeny řádnou závěrečnou zkouškou. Největší poptávka je po kurzech kosmetička, kadeřnice, vizážista, ale i masér, svářeč nebo zedník. S vhodnou rekvalifikací najdete uplatnění na trhu mnohem rychleji.