Program na sobotu, co nemá konkurenci

let vrtulnikem

Neobyčejné odpoledne plné zážitků a chvil, kdy se vám tají dech. Takové pocity budete mít až nastoupíte do kabiny vrtulníku. Pod vámi bude ubíhat zvlněná krajina, barevné střechy domů i klidné hladiny vodních toků. Zážitkový let vrtulníkem je i nádherným dárkem pro ostatní členy rodiny.

Vrtulníkem na Karlštejn

Za hodinu letu můžete stihnout celou prohlídku hradního komplexu Karlštejn a nejbližšího okolí. Jistě víte, jak úchvatný pohled se vám rozprostře, když předstoupíte před lom Velká Amerika. A co teprve až tuto modravou perlu uvidíte z výšky? Jen kousek od ní se tyčí architektonický skvost, po kterém se procházela smetánka naší historie.

Vyhlídkové lety vrtulníkem Praha vás vezmou třeba nad Hostivař nebo do okolí Průhonického zámku. Čeká vás i pohled shora na oblíbené Říčany a Černý Most z výšky vůbec nevypadá uspěchaně. Nahoře vás bude čekat překvapení každou minutou.

Ráj shora

Bohatý na zážitky je let vrtulníkem nad Českým rájem. To proto, že se jedná o jeden z delších letů, kdy v kabině vrtulníku strávíte půl druhé hodiny. Delší lety jsou skvělé proto, že po chvíli odpadá vzrušení a drobná nervozita. Jakmile přestanete přemýšlet nad tím, jak vysoko nad zemí se nacházíte, dostávají se ke slovu nádherné zážitky. Výhled není ničím rušen a vy pozorně sledujete každý detail přírodních útvarů pod vámi.

Dlouhý soukromý let vrtulníkem nabízí i možnost obdivovat Vltavskou kaskádu nebo se vydat po proudu řeky Sázavy. Malebná údolí plná rekreačních chatiček působí opravdu jako pohádková kulisa.

Rychlý nákup, obrovská radost

Pokud vybíráme dárek, vždy se snažíme přemýšlet nad tím, co by obdarovanému udělalo radost. Někdy koupíme maličkost, jindy nákladnou věc. Nelze se však vyhnout riziku, že se daný předmět nebude osobě hodit. Může to být jiná velikost oblečení, vyberete špatně barvu nebo dokonce zakoupíte něco neužitečného. Nic z toho se vám nemůže stát, jakmile se při nakupování vyhnete tradičním obchodům. Ty nejkrásnější dárky jsou zážitky. Objednání trvá jen pár minut.

O autorovi

info@press-media.cz
Tiskové zprávy Vám vydá Press Media - info@press-media.cz

Přidej komentář jako první k "Program na sobotu, co nemá konkurenci"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*