Office Coffee vám usnadní život

Novým a stále více rozvíjejícím se trendem, nutností či skvělým benefitem pro zaměstnance jsou office coffee automaty instalované převážně v kancelářích. Kávovary jsou většinou umístěné v kuchyňkách či zasedacích místnostech velkých i malých podniků stále častěji. Zaměstnanci, klienti i obchodní partneři si mohou vychutnat lahodný šálek horké kávy, aniž by museli opouštět místnosti či dokonce odcházet až do vzdálené kavárny.

Office coffee

Office coffee

Jak vybrat office coffee do kanceláře?

Office coffee kávovary jsou dnes většinou ovládány pouze jedním tlačítkem, proto jsou častým požadavkem klientů, kteří si rádi připraví espresso a další oblíbené nápoje rychle a jednoduše. Tento typ přístrojů je však dražší na provoz, některé se hodí jen pro domácnosti a jiné umí připravit pouze větší množství kávy.

Je důležité zvážit i to, jestli preferujete espresso, kávu překapávanou, café latté a capuccino. Podle toho je třeba zvolit vhodné přístroje. Pro přípravu espressa vybírejte přístroj, který umí správně namlít kávu a má dostatečný tlak nad 9 barů.

Kávovary pro office coffee

Stále více oblíbené a kvalitní jsou pákové kávovary, které vám dovolí celkovou kontrolu nad přípravou office coffee. Vše si můžete ovládat sami a díky tomu se můžete postarat o to, že vaše espresso bude skutečně to pravé, jaké znáte z kavárny. Pro rychlou obsluhu se v kancelářích hodí spíše tlačítkové kávovary. Tyto plně automatické kávovary vás naprosto uchvátí, dosahují tlaku přes 15 barů, takže se vaši zaměstnanci a klienti mohou těšit z voňavého a chutného latté, horké čokolády či jiných horkých nápojů. Součástí je i mlýnek na kávu, který navíc umožní namlít si kávu dle své libosti a chutí každé osoby. Kvalitní stroje jsou dále vybaveny odvápňovací a plně automatickým vyplachovacím programem pro rychlou a snadnou údržbu. Kávovar na kapsle je sice dražší na provoz, ale je velice snadný na ovládání.

Specialisté na kávu – Nápojová Ambulance

Komentáře jsou zakázány