U spolehlivé společnosti není třeba se nebankovních půjček bát

Pokud vás děsí formality spojené s vyřizováním bankovního úvěru nebo na půjčku od banky nemáte nárok, využijte nebankovní půjčky. Tyto úvěry jsou poskytovány nebankovními institucemi, takže nejsou předmětem finanční kontroly a pokud si je vezmete, nezvýšíte tím úvěrový limit, který by měl vliv na půjčku v bance.

půjčka

Každý úvěr si rozmyslete

Ať už jsou vaše důvody jakékoliv, nebankovní půjčky bez doložení příjmů žadatele „nelustrují“ a není třeba dokládat ani jejich účel. Půjčte si, na cokoliv potřebujete, a bez průtahů. Některé věci počkají, na novou televizi si můžete našetřit, podobně jako na dovolenou, ale jestliže se vyskytnou neodkladné výdaje, je půjčit si jedna z mála možností. A vše můžete vyřídit přes internet díky nebankovním půjčkám online.

Jen u seriózního poskytovatele

Má to nějaký háček? Kromě seriózních společností existují i ty, kterým byste se měli raději vyhnout. Jakmile narazíte na nabídku, která se tváří podezřele, není možné se dovolat na uvedené kontakty a máte nedostatek informací či referencí, ruce pryč. Společnost Rerum s.r.o. už působí na trhu nějakou tu dobu, získala řadu spokojených klientů a zákazníci mohou využít kvalitní klientský informační servis na uvedených telefonních číslech. U takového poskytovatele nebankovních půjček se nemusíte bát půjčit si peníze.

Schopnost řádně splácet

Jelikož je rychlá nebankovní půjčka vyřízena během pár minut, je nasnadě, že si vás nikdo nebude složitě prověřovat. Pokud tedy nemáte peníze na splácení, bude to jen a jen váš problém a musíte si dobře rozmyslet, zda si úvěr opravdu můžete dovolit. Při nesplácení vás potkají sankce a nejsou vzácné ani případy lidí, kteří se kvůli drobné půjčce dobrali postupem času až k exekuci.

První půjčka bez poplatků

U Rerum je výborné to, že termín splatnosti lze do určité míry posunout, a to dokonce několikrát, samozřejmě za poplatek.  Proto nestíháte-li peníze sehnat, včas se informujte o svých možnostech. První půjčka ve výši až 5 000 Kč je zdarma, jestliže peníze vrátíte v určeném datu. Další už sice budete mít za poplatek, ale jako stálým zákazníkům se vám navýší možný limit až na 15 000 Kč.