Jak se v létě bránit mykóze?

Lék Wobenzym

Vyšší výskyt vaginálních mykóz, postrachu všech žen, v jarním a letním období, má své logické příčiny. Patří k nim především snadná možnost zapaření nebo prochladnutí vlivem špatně zvoleného oblečení a nošení mokrých plavek. Kvasinky si ale libují i tehdy, dopřejeme-li si více sladkého, nebo když málo nebo příliš dbáme o intimní hygienu. Někdy stačí strávit horký den v úzkých džínách a problém je na světě.

Lék Wobenzym

Lék Wobenzym

Kandidóza, tedy přemnožení kvasinek rodu Candida, se může projevit akutně a překvapit nás, nebo se neustále dokola vracet a roky nám znepříjemňovat život. Výtok, pálení, svědění, bolest a vynucený dočasný celibát, ani jeden příznak není nic, o co bychom stály. Přesto se s nimi setkává 4/5 žen minimálně jednou za život, většinou ale víckrát. S akutními příznaky nezbývá než běžet ke gynekologovi pro antimykotika.

Pokud se nás ale mykóza urputně drží a nechce na dlouhou dobu pustit, jsou potřeba komplexní opatření. Ta zahrnují především zvýšení imunity, a to nejen celého organismu, ale i té lokální, jelikož sliznice v intimních oblastech bývá vlivem neustálých ataků kvasinek oslabená a její funkce narušená.

Zatočit s kandidózou pomohou masti, gely, tablety nebo čípky zkombinované se změnou životního stylu. Rovněž bychom to neměli přehánět s intimní hygienou, ale samozřejmě ji ani nezanedbávat, není vhodné ládovat se sladkým a nosit oblečení, ve kterém se můžeme zapařit a prádlo z umělých materiálů.

Posílit tělo dokáže i enzymoterapie. Ještě jste o ní neslyšeli? Možná ale znáte lék Wobenzym, který je založený na tělu vlastních proteolytických enzymech, které zvyšují jak celkovou, tak i lokální obranyschopnost a rozproudí lymfatický systém. Jde o metodu nijak novou, je známa už přes 50 let. Pokud ještě k tomu přidáme cvičení podporující proudění lymfy, uděláme pro tělo mnoho dobrého. Wobenzym se bere v dávce 8 dražé 2x denně po dobu 10 dnů a prokazatelně snižuje recidivy mykóz a u mnoha žen je pomůže vymýtit na hodně dlouhou dobu.

PRwebs na Facebooku