Granitové dřezy od osvědčené firmy

Firma Trendo se specializuje na nabídku kvalitních granitových dřezů. Kromě tohoto typu najdeme v nabízeném sortimentu také dřezy keramické, tectonitové, ale i tradiční nerezové. Zákazník si zde může vybrat z širokého výběru praktického příslušenství a doplňků. Jedná se o firmu, která na českém trhu působí již čtrnáct let, a její výrobky se těší velké oblibě. K přednostem této firmy patří dlouholetá zkušenost a profesionální jednání, které ocení jistě každý zákazník hledající kvalitní zboží. Sortiment je opravdu široký a k dostání jsou produkty předních značek kuchyňských doplňků. Většina produktů je dostupná skladem přímo v obchodě, ostatní zboží je skladováno v externích skladech a připraveno k expedici.

granitových dřezů

Vlastnosti granitových dřezů

Granitové dřezy jsou moderním prvkem každé stylové kuchyně. Jsou vysoce odolné a vyrobené z moderního materiálu, který obsahuje zhruba 80 % rozemleté žuly. K dostání jsou dřezy v široké barevné škále – bílé, černé a pískové barvy. Mezi hlavní výhody granitových dřezů patří odolnost proti znečištění, nárazu i stárnutí. Dřezy vydrží teplotu až 280 °C a nepodléhají ani působení agresivních chemikálií.

Dostupná provedení granitových dřezů

Granitové dřezy jsou vyráběny v mnoha typech provedení. Zákazník si tak může zvolit nejjednodušší jednodřezy, ale i složitější dvojdřezy, typické dřezy obdélníkového tvaru i dřezy zcela atypické. Při výběru je také potřeba zohlednit způsob montáže.

Granitový dřez je správnou volbou pro ty, kteří upřednostňují kvalitní zboží s dlouhou životností, které si i bez jakékoliv speciální údržby udrží perfektní vzhled po desítky let. Investovat do granitových dřezů se určitě vyplatí a vložená investice se vám několikanásobně vrátí.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Krásné-bydlení.cz

SEOlaboratoř.cz

eKompetence.cz