Drtiče odpadu jsou výborným pomocníkem v domácnosti

Drtiče odpadu jsou stále častějším pomocníkem v domácnosti. Vy je ještě nemáte? Stejně jako kuchyňský robot, rychlovarná konvice a odsávače par a jiné domácí spotřebiče vám mohou v domácnosti pomoci i drtiče odpadu, které vás zbaví nadbytečného organického odpadu, který by se vám hromadil na kuchyňské lince, zapáchal v odpadkovém koši a plnil vaše popelnice. Drtiče odpadu jsou na montáž nenáročné a plně přebírají funkci sifonu. Po připojení je ani neuvidíte a otázka, kam se zbytky jídla, tak bude definitivně vyřešena.

drtiče odpadu

 

Drtiče odpadu řeší zbytky jídla

Vaše nadbytečné zbytky jídla mohou vyřešit drtiče odpadu. Snad každá rodina ve městě se setká s problémem nadbytečného organického odpadu – zbytky jídla, slupky od zeleniny a ovoce a další organický odpad zbytečně zamořuje jejich byt. V koši příliš dlouho zůstat nemůže, protože se zanedlouho objeví zápach a samozřejmě i otravné mušky. Proto je řešením buď časté vynášení odpadků, nebo právě pořízení drtiče odpadu, který všechnu práci zvládne za vás. Na venkově je to jiné. Téměř každá rodina vlastní psa, který si na pochutná na kostičkách a slupky se hodí na kompost. Proto drtiče odpadů budou žádoucím pomocníkem zejména v rodinách, které žijí ve městě nebo v rodinách, které se organických zbytků jinou cestou zbavit nemohou.

Drtiče odpadu – jejich montáž a užívání

Jak fungují drtiče odpadu? Jednoduše. Každý drtič odpadu je umístěn ve skříňce pod dřezem, je napojen na výtokový otvor dřezu a dále na běžný odpadní řád. Drtič odpadu si poradí se vším organickým odpadem, který stačí ho vhodit do dřezu a spolu s vodou spláchnout do drtiče, ten odpad rozdrtí na drobné částice, které putují i s vodou dál odpadními trubkami. V případě, že drtič nezapnete, můžete dřez používat klasicky tak, jak jste byli zvyklí. Velkou výhodou drtiče odpadu je nenáročnost instalace a manipulace, rychlost, se kterou zbavíte všech nežádoucích zbytků a čistota domácnosti bez nepříjemných pachů.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Krásné-bydlení.cz

SEOlaboratoř.cz

eKompetence.cz

 

 

PRwebs na Facebooku