Foukaná izolace a její výhody

Nestačíte se divit, kolik jste museli doplácet za energie a přitom šetříte, kde můžete? Většina z nás si to ani neuvědomí, ale nejvíce peněz letí ven oknem a střechou – a to doslova! Naštěstí se na trhu objevila foukaná izolace, která si s tímto problémem dokáže snadno poradit. Pojďme se jí podívat na zoubek a představit si její výhody.

Skvělá energetická účinnost

Foukaná izolace poskytuje až nadmíru uspokojivou energetickou účinnost tam, kde je nainstalována. Pokrytí foukanou izolací je úplné a komplexní, vyplňuje mnoho trhlin a štěrbin v podkroví. Díky této instalaci se vám dost viditelně sníží spotřeba energií.

Foukaná izolace je dobrým tlumičem hluku

Při kvalitně provedené instalaci, může foukaná izolace zabránit hluku z okolí nebo naopak. Mnoho stavebních firem si foukanou izolaci nemohou vynachválit, její aplikace je totiž velmi rychlá a jednoduchá a vy to tím pádem poznáte na ceně provedené montáže. Celá instalace se provádí transportní trubicí, která se dostane i do těch nejzáludnějších míst.

Nehořlavost a vodopudivost

Foukaná izolace je také známá a oblíbená díky tomu, že se na ní nesráží voda a vodní páry se skrze ni odpařují. Tím dochází i k velké odolnosti proti plísním. Tato izolace má ovšem i další výhodu, kterou je nehořlavost. Je vyrobena tak, aby splňovala nejpřísnější normy požární bezpečnosti.

Obsahuje recyklovaný materiál

A teď potěšíme milovníky recyklace – celulózová foukaná izolace se skládá z recyklovaného, skartovaného novinového papíru a skleněných vláken, které pochází z recyklovaného skla. Výrobek ze skleněných vláken je vyroben ze skleněných vláken, z nichž většina je recyklované sklo.

Pokud se rozmýšlíte nad tepelnou izolací, vždy se obraťte na kvalifikované odborníky stavebních firem, protože foukaná izolace není vhodná pro každé prostory.

O autorovi

info@press-media.cz
Tiskové zprávy Vám vydá Press Media - info@press-media.cz

Přidej komentář jako první k "Foukaná izolace a její výhody"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*