Excelentní svatba na statku Benice

Svatba na statku

Svatba, chcete prožít svůj velký den zcela výjimečně na statku Benice? Vaše svatba zde bude neuvěřitelně krásná, historický komplex barokního statku Benice vám umožní na svém nádvoří uspořádat malou svatbu do 30 svatebních hostů. Obrovská svatba se může uskutečnit ve starobylém pejcharu, jež má kapacitu až 250 osob. Zajistíme exkluzivní fotografování s možností zapůjčení starokladrubských koní z přiléhajícího hřebčína Favory. Pro dětské hosty je připraveno hřiště a rádi zajistíme poníky a oslíky pro vožení i nejmladších členů vaší svatby.

Romantická svatba

Romantická svatba

Svatba a vynikající svatební menu

Svatba na statku Benice v okolí nádherné přírody může být civilní, po dohodě s církevním hodnostářem také církevní. Zahradní svatba na nádvoří i obřad uvnitř špejcharu by měli obsahovat pouze špičkový jídelní servis a vynikající svatební menu, které připraví náš jedinečný šéfkuchař. Vyjdeme vám vstříc s výběrem jídel pro vaší svatební hostinu. U nás budete mít zdarma připraveno romantické manželské apartmá a vašim svatebčanům bude k dispozici 11 útulných pokojíků. Vaše oslavy se mohou protáhnout i do časných ranních hodin. Statek leží na samotě, kde nebudete nikoho rušit, proto máme neomezenou zavírací dobu.

Historický špejchar pro velké svatby

Toužíte mít velkou svatbu? Při takové události pohodlně usadíme vaše zvané hosty do špejcharu, kde je dostatek místa pro bujaré slavnosti i tanečního prostoru. Řidiči jistě ocení neomezený počet míst k parkování. Na vaše stoly dodáme rauty, zajistíme DJ či živou kapelu, po celou dobu vaší svatby se o vás postará náš příjemný a usměvavý personál. Projížďka v zámeckém kočáře taženém párem či čtveřicí starokladrubských koní podtrhne a umocní váš zážitek, svatba na statku Benice je skvělou volbou a bude vám ji kdekdo závidět.

 

 

PRwebs na Facebooku

Komentáře jsou zakázány