První půjčka zdarma vám ušetří starosti

První půjčka zdarma

Chcete levné řešení vašich finančních nesnází? Může jím být první půjčka zdarma, která je pro nové zákazníky až do výše 5000 Kč. Půjčit si můžete online, bez ručení i bez zástavy nemovitosti. Sjednání půjčky je velmi snadné a zabere pár minut. Půjčku využijete na cokoliv. Peníze stačí vrátit do 30 dnů ode dne, kdy vám byla půjčka vyplacena. Bezúčelová půjčka vám ušetří starosti. Peníze vrátíte bez jakéhokoliv dalšího poplatku nebo úroku. Máte-li nečekaný výdaj, pak půjčka zdarma může ušetřit.

půjčky

Nebankovní půjčky

Žadatel, který si z jakéhokoliv důvodu nechce půjčit v bance nebo mu stačí jen malá částka, může využít nebankovní půjčky. Získat je, je oproti bankovním produktům mnohem snazší, než byste čekali. Stačí si vybrat spolehlivou půjčku, vybrat si v kalkulátoru potřebnou částku a vyplnit formulář. Celou žádost odešlete a za pár minut víte, zda vám byla půjčka schválena. Ještě je potřeba odeslat verifikační platbu ve výši 1 Kč. Tento poplatek je nevratný i v případě, že je vám půjčka zamítnuta. K zamítnutí půjčky dojde nejčastěji z důvodu špatně vyplněných údajů.

Online půjčky

Pro získání nebankovní půjčky musíte být osoba od 25 do 65 let, s trvalým příjmem. Ten nedokládáte, ale je uváděn do žádosti o půjčku. Nesmíte mít dluhy na jiných půjčkách, být v exekuci nebo v insolvenci. Splníte-li tyto podmínky, není žádný problém půjčku získat. Pro nové zákazníky jsou nižší částky, stálý klient může využít až 15000 Kč na cokoliv. Už víte kolik si chcete půjčit a na jak dlouho? Spočítejte si flexibilně půjčku i výši splátky. Nejsou zde žádné skryté poplatky, smlouva je transparentní. Všichni zákazníci hned ví, na čem jsou. Žádost je posuzována individuálně z několika hledisek. Důležitá je bonita žadatele a jeho schopnost splatit půjčku včas. Je možné si půjčku prodloužit poté, co odešlete poplatek v příslušné výši. Více informací získáte na blogu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Svět-Ženy.cz

MetSo.cz

40plus.cz