Elektrické přímotopy jsou oblíbené již teď na podzim

Zapomeňte na vlezlý chlad ve své domácnosti. Díky elektrickému přímotopu budete moci odložit teplé oblečení, které si doma musíte oblékat, aby vám nebyla zima. Elektrické přímotopy sice sají energii, jsou však celkem úsporné, pokud je nepustíte na maximální výkon. Výhodou je možnost použití přímo v konkrétní místnosti, kterou chcete ohřát.

Designové i čistě praktické elektrické přímotopy

Jestliže si vybíráte elektrické přímotopy, určitě vás překvapila široká produktová nabídka. Kvalitní elektrické přímotopy dnes velmi pohodlně zakoupíte i přes internet. Doporučujeme obchod ventilatory-shop.cz, který disponuje bohatým sortimentem i pro náročné zákazníky. Kromě přímotopů zde pořídíte i různé druhy ventilátorů, rekuperační jednotky, čističky vzduchu, zvlhčovače i odvlhčovače nebo klimatizace, které rovněž dokážou za chladného počasí topit. Jedná se ale určitě o větší investici, než kterou vyžaduje přímotop.

Jednoduché přímotopy jsou pro vás připraveny s cenou již od 700 Kč a tyto modely většinou disponují pouze funkcí termostatu. Mají dostatečný výkon s možností regulace, takže krásně topí. Poradí si i s místností o velikosti přes dvacet metrů čtverečních. Pohodlně tak vytopí celý obývací pokoj nebo si poradí i s menší chatičkou.

Jestliže si chcete domů dopřát designový elektrický přímotop, tak obchod ventilatory-shop.cz nabízí i atraktivní štíhlé řešení s několika topnými výkony. Designové přímotopy se dají často zavěsit na zeď. I tak ale většinou disponují drobnými nožkami a mohou se postavit přímo někam do místnosti. Nemusíte nutně volit bílé nebo šedé provedení, oblíbené jsou též černé přímotopy.

Kam přímotop umístit

Elektrické topení zvládá kromě regulace teploty také její plynulé šíření pomocí praktického větráčku, který teplo rozproudí po celé místnosti. Oceníte též funkci časovače nebo dálkový ovladač, kterým si svůj přímotop pohodlně nastavíte i ze své sedačky.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*