Cílové oblasti procvičíte jen s činkami

Cvičení s činkami řadíme do silového tréninku. Ten zahrnuje použití závaží namísto rezistentních řemenů a jiných nástrojů. Činky na posilování – skvělý pomocník při posilování, tvorby svalů a formování postavy:

  • zvyšuje se vám svalová hmota a metabolismus, hubnete,
  • zlepšuje rovnováhu, flexibilitu, vytrvalost, předchází zraněním,
  • brání poklesu svalové hmoty při stárnutí,
  • zabraňuje poklesu kostní hustoty, příznaku stárnutí nebo při držení diety,
  • děláte něco pro své zdraví, posílení imunity, cvičeni je účinné při nespavosti,
  • pomocník při chronických onemocněních, příkladně jako je osteoporóza a artritida,
  • každému uživateli posiluje sebevědomí a zvyšuje výkon ve všech fyzických oblastech.

Cvičení s činkami lze jen doporučit, řadí se mezi nejlepší cvičení. S činkami efektivně posílíte horní části těla, ideální doplněk při posilování dolní části těla – rýsovací cvičení.

Jaké činky si vybrat?

Velmi oblíbené jsou  činky jednoručky  nebo si kupte kovové závaží. Vydrží dlouho, ale musíte se o ně pravidelně starat. Co si představit pod slovy progresivní silový trénink? Doporučujeme zvolit činky s kotouči, které umožňují přidat si závaží, dle adekvátních pokročilých silových schopností. Mnozí sportovci ve své výbavě mají i lavici na cvičení.  Podle vašeho pokroku se mění kolekce závaží o různé typy činek určené na rozdílné cvičení a posilovací účelům.

A kde jednoručky a závaží na činky objednat?

Činky jednoručky, závaží na činky a mnoho dalšího nářadí lze si objednat ve špičkovém internetovém obchodě t-zbozi.cz, kde vás ohromí nejen velká nabídka zboží, ale i skvělé ceny. Oceníte i spolehlivý zákaznický servis a rychlé dodání. Do dvou pracovních dnů je vaše objednávka doma! Kromě různých variací zásadních typů činek si sportovec může objednat příslušenství, doplňky a ochranné pomůcky.

PRwebs na Facebooku