Co je cashback a jak vám pomáhá šetřit

Pravidelně nakupujete na internetu a přemýšlíte, jak byste ještě více ušetřili? Pak by vás mohlo zajímat, co je to cashback a jak vám umožní ušetřit každým nákupem na internetu.

Stále více lidí používá cashback pro své nákupy na internetu. Důvodem, proč je cashback tak populární je jeho jednoduché používání. Nejprve se musíte zadarmo zaregistrovat na cashbackovém portálu, poté se překliknete do partnerského e-shopu, kde nakoupíte, jak jste zvyklí. Po nákupu se vám vrátí předem určená část peněz zpět. Vy se o nic nestaráte, celé připsání cashbackové odměny proběhne naprosto automaticky. Možné je to díky dohodě mezi cashbackovým portálem a e-shopem, který za každého zákazníka pošle cashbackovému portálu provizi. Ten ji následně rozdělí mezi sebe a vás. Vy tak máte možnost ušetřit jednoduše každým nákupem. Peníze vám přijdou na váš účet u cashbackového portálu, odkud si je následně můžete převést na váš běžný účet.

Cashbackový portál Tipli.cz

Nejdůležitější kritérium, podle kterého byste měli cashbackový portál vybrat je velikost cashback odměny. Nejvyšší cashback odměny v Česku vám nabízí mladý portál Tipli.cz. Používáním cashbacku od Tipli ušetříte až 33 % z každého nákupu. Tipli svým uživatelům nabízí i garanci nejvyšších odměn, takže si můžete být jistí, že máte vždy nejvyšší odměnu na trhu. Ušetřit s Tipli můžete již v takřka 400 obchodech. Mezi nejoblíbenější e-shopy z nabídky patří jak české obchody Mall.cz, Kasa.cz, Dámejídlo.cz, NOTINO.cz, ZOOT.cz, tak i zahraniční nákupní giganti AliExpress.com, eBay.com, GearBest.com a GeekBuying.com. Prakticky se vám tedy například z nákupu na AliExpress, kde Tipli nabízí 6% cashback odměnu, v hodnotě 1000 Kč vrátí 60 Kč zpět a takto šetříte opravdu každým nákupem.

Využijte i další výhody, které Tipli nabízí

Nicméně cashback není jediným způsobem, jak vám Tipli pomáhá šetřit. Tipli za vás hlídá veškeré slevové akce, takže vám už žádná neuteče! Přehledně na jedné stránce uvidíte všechny aktuální slevové akce do vašich oblíbených e-shopů. Kromě toho můžete jako registrovaný uživatel získat aktuální a platné slevové kupóny do svých e-shopů. Slevové akce a slevové kupóny se mění každým dnem a Tipli je za vás sleduje a pravidelně aktualizuje. Zároveň se můžete nechat v jejich magazínu inspirovat pro vaše další nákupy. V magazínu se dozvíte, jaké plavky jsou zrovna trendy, jak se dá AliExpress přepnout do češtiny nebo jaké bytové doplňky udělají z vašeho bytu opravdový domov.

Tipli bude hlídat cashback za vás

Tipli svým uživatelům nabízí i doplněk Tipli do prohlížeče, aby vám neutekla žádná cashback nabídka a vy tak mohli šetřit opravdu každým nákupem na partnerských e-shopech. Doplněk za vás hlídá, zda se nacházíte na e-shopech, u kterých můžete uplatnit cashback a chytře vás upozorní na to, že v konkrétním obchodě můžete ušetřit s cashbackem. Jestliže jste s Tipli spokojení, můžete ho doporučit svým známým, pomocí speciálního odkazu a Tipli vám za každé doporučení vyplatí 300 Kč. Takto můžete získat celkem 9 000 Kč. Jediné, co musíte udělat je poslat svým známým a kamarádům speciální odkaz, aby i oni mohli využít všech služeb Tipli a šetřit každým nákupem!

Využijte i vy všech výhod, které vám internetové nákupy s Tipli nabízejí a zaregistrujte se zdarma na Tipli ještě dnes. Odměnou vám bude kromě ušetřených peněz i úspora času, protože Tipli zařídí všechno za vás.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz