Výstavní galerie není jen pro odborníky!

Čas, který strávíte ve výstavní galerii, rozhodně nebude promarněný. Možná nejste zrovna úplní nadšenci do obrazů a uměleckých předmětů, nicméně podívat se někdy na pěkná díla může zaujmout každého. Doporučit můžeme třeba Galerii Kodl na Národní, jednu z nejznámějších a nejnavštěvovanějších galerií v Praze, ve které je toho neustále mnoho k vidění. Příjemné prostory si vás získají svou jedinečnou atmosférou a na chvíli zde zapomenete na všední věci.

Kdy se vydat do výstavní galerie?

Do výstavní galerie se můžete vypravit za každého počasí, takže pokud venku není pěkně a vy nevíte, co za aktivitu zvolit, může jít o zajímavou variantu. Co byste řekli tomu, zde strávit čas s drahou polovičkou, přáteli nebo rodinou? Pokud nejsou proti, a rádi se na obrazy podívají, určitě této volby nebudete litovat. Do galerie Kodl rozhodně nemají zapovězen vstup děti, naopak. Možná je obrazy začnou bavit! Můžete o nich společně diskutovat, odhadovat, co chtěl autor vyjádřit, říkat si, co na obrazech vidíte, a příjemně si popovídat, což je v dnešní době opravdu potřeba. Výstavní galerie je samozřejmě vhodná i pro originální romantickou schůzku.

Poklidná výstava nebo adrenalinová aukce

V Galerii Kodl se konají výstavy i aukce obrazů. Pokud jste ještě nikdy adrenalin během aukce nezažili, rozhodně si najděte čas, třeba jen jako diváci. Uvidíte na vlastní oči díla různé hodnoty, draží se občas za astronomické částky, nervozita a soutěživost přítomných jsou očividné a napětí by se dalo krájet. Možná vás to nadchne natolik, že se další aukce zúčastníte aktivně a nějaké dílo si domů také odnesete.  Ve výstavní galerii jde pořídit i obrazy za pár tisíc korun, které sice momentálně nemají vysokou hodnotu, ale to se může časem změnit, nebo vám prostě jen pěkně vyzdobí dům.
Galerie Kodl

PRwebs na Facebooku

O autorovi

info@press-media.cz
Tiskové zprávy Vám vydá Press Media - info@press-media.cz