SmartPig – Půjčky bez navýšení – SmartPig

Půjčky bez navýšení  – SmartPig

Platíme za elektřinu, telefon, plyn, nájem, ale na sebe myslíme až v poslední řadě. Jen hrstka lidí umí skutečně obratně hospodařit s financemi a má založené spoření či ukládá jiným způsobem. To je důvodem, proč je tolik zadlužených lidí, kteří bojují na hranici bídy.Do této situace se nemusíte dostat lze si půjčit bez navýšení.

Zvyšujte své nároky, ne dluhy

Už investor, podnikatel a spisovatel Robert T. Kiyosaki nabádal, abychom sami sobě odložili nějakou část z každé výplaty. Pokud si myslíme, že nemáme na to, abychom si odkládali něco bokem, tak to tak prostě bude. Možná, že motivace je přesně to, co lidem chybí. Pokud to není ve vašich možnostech využijte půjčku bez navýšení Přáli byste si nové auto, dovolenou snů, novou kuchyňskou linku nebo snad rovnou rekonstrukci bytu? Kvůli svým snům nemusíte mít dluhy.

Revoluční řešení – půjčka SmartPig

Tady přichází na řadu SmartPig – váš kamarád v podobě růžového prasátka. Už jako děti jsme se přece učili spořit drobné do prasátka. SmartPig nabízí alternativu k impulzivnímu a nepromyšlenému nakupování na pofiderní půjčky. Prasátko motivuje uživatele k zodpovědnému přístupu k financím a snaží se maximalizovat výhodnost nákupního cíle. Změní váš pohled na plánovaný nákup a účelové spoření. Navíc poskytuje bezkonkurenční podmínky, pokud si budete chtít peníze vypůjčit. Prioritou prasátka však je 50% si uspoř a 50% si můžeš za odměnu půjčit.

aktualityCZ izpravy.com

Vedení ůčtu zdarma, žádné poplatky jen půjčka bez navýšení

Účet je zdarma a bez poplatků. Jediným vaším výdajem stejně, jako u stavebního spoření je první vklad v minimální výši 100Kč. Pokud využijete SmartPig jako spořicí účet, ušetřené prostředky se vám zhodnocují podle aktuální úrokové sazby – momentálně činí roční úroková sazba 2,1 p.a. Vaše úspory nejsou vázány žádným termínem – nejedná se o termínovaný spořicí účet. Moderní půjčka bez navýšení.

O autorovi

info@press-media.cz
Tiskové zprávy Vám vydá Press Media - info@press-media.cz

Přidej komentář jako první k "SmartPig – Půjčky bez navýšení – SmartPig"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*