Osobní bankrot – oddlužení fyzických osob

Pohledávky nemají konce

Pokud se vám zdá oddlužení, jako příliš radikální řešení vašich problémů, věřte, že past, do které jste se dostali, se nevyřeší dalším půjčováním peněz. Exekuce je mnohem radikálnější, než osobní bankrot. Při exekuci vám nezbude ani na živobytí, kdež to osobní bankrot chrání vaši důstojnost a ponechává vám peníze, které vám ze zákona patří. Ochrana, kterou si v těžkých chvílích zasloužíte, a která vám umožní vrátit se do normálního života bez pohledávek.

Další úvěr to nevyřeší

Přišli jste o práci, splácíte hypotéku a řešíte půjčky dalšími půjčkami? Myslíte, že je to jediná možnost, jak se finančních závazků, které vám nedají spát, zbavit? Dřív, než u vás zazvoní exekutor, či vymáhání pohledávek, zkuste se obrátit na pomoc, která vás bude chránit a dá vám naději, že jednou budete zbavení všech finančních závazků. Stále více lidí totiž využívá oddlužení. Méně násilná forma řešení finančních závazků, než třeba boj s exekutory, kteří vám vezmou všechno, co máte. Kdo si myslí, že další půjčkou svůj stav zachrání je na velkém omylu, protože mu akorát přibude další nesmyslná splátka.

Na pomoc přichází zákon

Oddlužení je vlastně zákonná forma pomoci všem, kdo nezvládá svoje finanční závazky. Získáte podporu a ochranu justice, která bude držet nad vašimi závazky ochrannou ruku a žádný s věřitelů nebude moct po vás chtít víc, než bude schváleno. Navíc nemusíte dostát za pět let celkovému splacení, ale minimálně třiceti procent. Zbavíte se tím úhrady úroků, či penále za pozdní platby. Ve chvíli podání žádosti se zastaví i exekuce.

O autorovi

info@press-media.cz
Tiskové zprávy Vám vydá Press Media - info@press-media.cz

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*