Mějte přehled o všech slevách s akčními letáky od Tipli

Pokud rádi nakupujete ve slevách, ale nechodí vám domů letáky oblíbených obchodů, máme pro vás jednoduché řešení. S nabídkou letáků více než 115 obchodů online se totiž budete v aktuálních akcích vždy perfektně orientovat.

Letáky supermarketů sice do schránek obvykle chodí, jsou ovšem rozměrné, špatně se v nich listuje a vám tak snadno uteče spousta výhodných akcí. Navíc chcete určitě vědět také, jaké zboží tento týden výhodně nabízí i prodejci dalšího zaměření. Mrkněte tedy na cashback portál Tipli, který představuje letáky a newslettery obchodů přehledně seřazených podle kategorií.

Od potravin po nábytek

Už jste si přečetli, co tento týden nabízí Globus leták, ale zajímá vás také nejnovější nabídka elektroniky? Většina obchodů bohužel katalogy a letáky do schránek neposílá. Najít je však můžete na jejich internetových stránkách.

Tipli vám šetří čas a shromažďuje akční nabídky na jednom místě. Ať už se poohlížíte po nejžhavější elektronice za skvělé ceny, slevách na hračky nebo výhodném nábytku, v přehledných kategoriích zde najdete všechny aktuální letáky.

Prolistujte si nabídku SCONTA a porovnejte ji s tím, co představuje JYSK leták. Nebo  mrkněte, zda některá z lékáren nemá zrovna akci, díky které seženete vitamíny a doplňky stravy levněji.

Staňte se fanoušky letákové hlídky

Pro ještě lepší orientaci ve světě slev připravuje portál Tipli Letákovou hlídku. Článek vychází pravidelně každou středu odpoledne a zjistíte v něm, jaké potraviny nakoupíte v daném týdnu nejvýhodněji. Přečtěte si informace o těch nejlepších slevách v Penny, Lidlu, Tescu a Albertu. Navíc už vám neuteče ani žádná Billa, Kaufland nebo Globus akce

Peníze z nákupu zpět? Čeká na vás Tipli cashback

Pokud se zcela zdarma zaregistrujete na Tipli, získáte kromě možnosti prohlížet si online letáky také peníze zpět z každého nákupu v partnerském obchodě. Ve více než 750 e-shopech na vás čeká odměna až 33 % zpět na váš účet. Jak to funguje?

Jakmile obchodník zaregistruje váš nákup, zašle portálu peníze za přivedení zákazníka. Většina těchto peněz poputuje zpět do vaší kapsy a vy se tak stanete jedním z více než milionu Čechů, kteří již s cashbackem ušetřili.

Tak neváhejte a vyzkoušejte cashback portál Tipli.cz. Získáte tím přehled o všech zajímavých slevách a navíc ušetříte až stovky korun z nákupů.

O autorovi

info@press-media.cz
Tiskové zprávy Vám vydá Press Media - info@press-media.cz

Přidej komentář jako první k "Mějte přehled o všech slevách s akčními letáky od Tipli"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*