Granitové dřezy Schock s vylepšeným materiálem

Jedny z nejlepších výrobků na trhu s granitovými dřezy jsou granitové dřezy Schock. Tato firma se specializuje právě na tento typ dřezů, a při své snaze dosáhla pozoruhodných výsledků. Upravila poněkud složení granitu, kde již žula tvoří jen velmi malé procento. Většinu tohoto materiálu tvoří křemičité písky, které zvyšují výrazně jeho tvrdost. Zbytek pak tvoří další materiály, odštěpky kamenů a drobné úlomky. Tím se podařilo upravit některé vlastnosti granitu a tím i granitových dřezů, aby byly ještě lepšími pomocníky v kuchyni.

Granitové dřezy Schock a jejich vlastnosti

Díky úpravám ve složení je granit ještě odolnější, než je pro něj běžné. Nárazy ani poškrábání na něm prakticky nenechají stopy, protože vydrží i velmi tvrdé údery. K tomu je materiál velmi odolný také vůči chemickému poškození či vůči vysokým teplotám, kterým se v kuchyni, například při vylévání vroucí vody, nevyhneme. A při speciálních úpravách povrchu se nemusíme bát, že by se na něm usazovaly nečistoty. Navíc povrch vypadá i designově skvěle a určitě zapadne do většiny kuchyní. Při čtyřicítce různých barev takového dřezu se pak nemusíte bát, že byste nenašli nějaký, který by byl ideální pro vás.

granitovymi-drezy

Granitové dřezy Schock – nabídka

Granitové dřezy Schock se v nabídce společnosti vyskytují hned v několika různých formách. Předně jsou to jednoduché hranaté i kulaté dřezy bez dalšího příslušenství.  Můžeme se ale setkat také s dvoudřezy. Pokud však chceme od dřezu i něco více, pořídíme si takový, který má u sebe odkap. Získáme tak k němu plochu, na kterou můžeme odkládat umyté nádobí. A ještě lepší jsou dřezy s vaničkou, ať již obyčejné, nebo rohové. Ta nám usnadní práci, pokud je dřez plný nádobí, a my si chceme třeba očistit zeleninu. K tomu má firma Schock v nabídce i nejrůznější dřezové příslušenství, nebo baterie, které budou k jejím dřezům stoprocentně ladit.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

eKompetence.cz

StyleMag.cz

In-In.cz

PRwebs na Facebooku