Galerie Praha – nechte si umění kolovat v žilách

Galerie Praha

Dřímá ve vás kreativní dušička, která v poslední době nemá moc příležitostí k tomu, aby o sobě dala vědět? Trávíte většinu volného času doma zavření za dveřmi vaší vyhřáté domácnosti sledováním televize nebo prohlížením internetu? A nepřijde vám to trochu nudné? Jestliže vám umění nevadí a dokážete ocenit nadání, pak víme, jak byste měli strávit další volné odpoledne – návštěva galerie Praha  ve vás zanechá příjemné vzpomínky a umožní vašemu kreativnímu já získat konečně patřičnou pozornost!

V galerii  Praha přijdete na jiné myšlenky

Práce, domácnost, povinnosti – tomu všemu se obyčejný člověk musí hrdě postavit den co den. Rozhodně se není čemu divit, že vás podobný koloběh života po chvilce unaví a unudí. Díky návštěvě galerie Praha alespoň na jedno odpoledne přijdete na úplně jiné myšlenky a umožníte tak vaší hlavě, aby se zaobírala něčím jiným, nežli jen placením účtů nebo naschvály nadřízeného. V galerii se můžete procházet zcela tiše a nechat na sebe promlouvat štětce jednotlivých umělců prostřednictvím jejich děl. Nevěřili byste, kolika lidem chvilka o samotě jen s vlastními myšlenkami pomohla!

galerie Praha
Galerie Praha

Galerie Praha staňte se  součástí aukce

Lákala vás představa zúčastnit se aukce, na které by šla soutěživá atmosféra doslova krájet? Pak věřte, že klidně můžete! Stačí jen navštívit galerii Praha  a zapojit se do děje. Aukce obrazů probíhá v galerii pravidelně a záleží jen na vás, o které z děl projevíte zájem. Zúčastnit se můžete i tak, že do aukce přihlásíte svůj obraz. Máte-li doma zapomenuté dílo, nechte si odhadnout jeho cenu a umožněte některému ze zájemců, aby si jej odnesl domů.

Galerie Praha
Galerie Praha

Galerie Praha, kdo přijde jednou, přijde i podruhé!

Mnoho lidí nemá problém otevřeně přiznat, že v návštěvách galerií našli nového koníčka – proč by to nemohl být i váš případ! Kdoví – třeba s e vám tiché procházení mezi jednotlivými obrazy zalíbí natolik, že se do galerie Praha vrátíte.

Galerie Praha

http://www.galeriekodl.cz/

O autorovi

info@press-media.cz
Tiskové zprávy Vám vydá Press Media - info@press-media.cz