Dárek pro dobrodruha i cestovatele

Hledáte dárek pro cestovatele, dobrodruha, zkrátka někoho, kdo nerad sedí doma a při každé možné příležitosti vyráží na cesty. Nebo možná pro někoho, kdo má rád zeměpis a zajímá se o to, kde leží který stát. Pak mu určitě nechcete kupovat klasické dárky, které nevyužije. Zapomeňte na neoblíbené, ale stále ještě dávané dárky z nouze, mezi které patří např. ponožky, pantofle a další věci, kterými zřejmě neurazíte, ale doslova z nich čiší to, že jste si s jejich výběrem nedali žádnou námahu, neinvestovali jste do nich svůj čas. Možná si myslíte, že darovat něco zvláštního, neokoukaného, originálního Vás bude stát hodně peněz, ani to není pravda. Nemusíte utrácet tisíce a hledat dárky po všech obchodech ve městě. Stačí si v klidu vybrat přes internet, využít výhodných nabídek a nechat si zboží zároveň doručit až domů.

Nepřeberné množství dárků, výběr pro každého

press news media

Co třeba věnovat stírací mapu světa. Že nevíte k čemu je dobrá ? No, nejen že je nádherná na pohled a působí velmi dekorativně, je ale také velmi užitečná. Obdarovaný si ji může pověsit na zeď a ty části světa, které již procestoval si setře a tím i označí. Má tedy neustále přehled o tom, jaké destinace ho ještě v jeho cestovatelském životě čekají. Může se také pochlubit i svým přátelům a společně si porovnat kdo kde byl a pobavit se u zážitků z cestování, které má jistě každý.

press news media

Radost aktivním lidem dokáží ale udělat i silikonové hodinky s krokoměrem. Jsou dostupné v několika barvách, ale rozhodně nejsou jen na okrasu. Umí měřit čas, díky integrovanému krokoměru spočítat kroky, které jste za celý den udělali, ale také spálené kalorie nebo třeba vzdálenost. Jejich pomocí můžete obdarovaného k pohybu také motivovat. Je totiž zábavné je používat, i kdyby se mělo jednat o procházku v pohodovém tempu. Ocení je nejen děti, nebo mladí lidé, využít je ke zpestření svého času mohou třeba i senioři. Hodinky jsou navíc v akci a skutečně finančně dostupné pro všechny.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz