Netradiční automyčka

Když se řekne „automyčka“, většina lidí si ihned vybaví budovu přidruženou k benzínové stanici, ve které zběsilou rychlostí rotují ohromné kartáče a u které je fronta. Obrovské kartáče jsou jako divoká zvířata a za ohromného rachotu útočí na váš automobil. Může se tak lehce stát, že ven z myčky už nevyjedete zrovna bez poskvrnky. Mezi nejčastější problémy totiž patří právě poškození laku a vnějších plastových části automobilů. Co jiného ale zvolit? Ne každý si totiž může umýt auto sám.

Automyčka Express

Automyčka Express

Kvalitní ruční práce

Individuální přístup, přizpůsobivost a komplexní služby jsou tím, co vždy slavilo úspěch. A automyčky nejsou žádnou výjimkou, takže byl stejný přístup pro Express myčku jasnou volbou. Nemusíte mít v garáži nebo před dome nejnovější model za milióny, ale i tak mu jistě rádi dopřejete jen to nejlepší. A to je právě cílem Express automyčky, která se dokáže věnovat každému automobilu zcela individuálně. Pracovník myčky totiž není žádný robot, ale dokáže se na každém automobilu zaměřit přesně na to, co potřebuje jeho péči. Nikdy se vám tak nestane, že na laku najdete nějaké šmouhy, zbytky hmyzu nebo špinavá místa, na která se v automatické myčce obří kartáče nedostaly.

Široká nabídka služeb Automyčky Express

Ruční myčka však není jen místem, kde se budou pečlivě věnovat laku vašeho automobilu. Pozornosti neujde ani interiér, který pracovníci vysají a ošetří jeho veškeré plastové části. A pokud si to budete přát, tak pozornosti neujdou ani plastové části v exteriéru. Opravdu pečlivá pozornost je potom věnována ošetření koženého čalounění za pomocí jemných vosků pro jeho pružnost. Stranou nezůstanou ani disky a pneumatiky, o které bude také náležitě postaráno. Nabídku doplňkových služeb pak uzavírá možnost čistění autoklimatizací. Zkrátka, při návštěvě Express automyčky bude postaráno o vše a váš automobil bude zářit jako nový.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

e-Žena.cz

Komentáře jsou zakázány